• slayt-33.jpg
  • slayt-52.jpg
  • slayt-20.jpg
  • slayt-44.jpg
  • slayt-35.jpg
  • slayt-06.jpg
  • slayt-21.jpg

Hizmetlerimiz

BEDEN EĞİTİMİ

BEDEN EĞİTİMİ

Erken yaştan itibaren düzenli olarak devam ettirilen spor eğitimi çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekler. Ayrıca takım olarak hareket edebilmeyi, paylaşmayı ..

SATRANÇ

SATRANÇ

Satranç sporuna erken başlamanın önemi düşünüldüğünde uygun yaş aralığının 4-6 yaş olduğu ifade edilebilir. Bu yaşta çocukların öğrenme b..

SANAT ETKİNLİKLERİMİZ

SANAT ETKİNLİKLERİMİZ

Okulumuzda sanat eğitimi öğrencilerimizin aktif katılımları ile başlar. Aktif öğrenme için en uygun ortam, oyunun yanı sıra sanat etkinlikleriyle oluşturulur. Çocukla..

GEZİLERİMİZ

GEZİLERİMİZ

Eğitim programımızı destekleyici eğlenceli gezilerimiz yapılır.Gezi öncesi çocuklarda merak uyandıracak ön bilgiler verilip,araştırma yapılır ve etkinlikler düzenleni..

DEĞERLER EĞİTİMİ

DEĞERLER EĞİTİMİ

 Günümüz yaşam koşulları insanlar arası iletişimi ve değerleri zayıflatmıştır.Oysa değerler yaşanan dünyayı anlamlı ve değerli kılar.Okulumuzda Hoşgör&uu..

DRAMA

DRAMA

   Çocuklarımız öğretmenleri eşliğinde yaptıkları dramatizasyon çalışmaları ile kendini kontrol edebilen,empati kurabilen,grup halinde çalışabilen,kendi..

TÜRKÇE DİL ETKİNLİKLERİ

TÜRKÇE DİL ETKİNLİKLERİ

Türkçe dil etkinliklerinde yapılan çeşitli çalışmalar(hikaye saati,şiirler,tekerlemeler,parmak oyunları...)çocuklarımızın türkçeyi düzgü..

FEN VE DOĞA ÇALIŞMALARI

FEN VE DOĞA ÇALIŞMALARI

Çocuklarımızın etkili ve kalıcı öğrenmelerinin en güzel yolu onları aktifkılamak,çevrelerindeki olay ve nesneleri araştırmalarına ve keşfetmelerine ortam hazırlama..

OKUMA YAZMAYA HAZIRLIK ÇALIŞMALARI

OKUMA YAZMAYA HAZIRLIK ÇALIŞMALARI

Okulumuzda gerçeklerştirilen tüm etkinlikler çocuklarımızın her alanda gelişimlerini destekler niteliktedir.Uygulanan dergi ve kitap çalışmaları,renkler,sayılar,şek..